Re: Koruyucu Sınıfı - Tartışma/Öneri/Taktik

xrayman yazdı:Bende koruyucu sınıfı seçtim ama bu oyunda hiç tecrübem yok diğer oyunlardan edindiğim kalkan kılıç kullanan karekterlere bakaraktan bunu seçtim.
Selam. İlerleme kaydettiniz mi acaba Koruyucu'da? Edindiğiniz tecrübeleri paylaşırsanız Koruyucu sınıfı diğer kullanan arkadaşlar da bilgilenebilirler.

3 koruyucu değilde 2 koruyucu 1 tasarımcı veya şaman çok mükemmel oluyor. karşılıklı kardeşlik yeteneği kullanarak aldıkları hasarı direkt %50 düşürüyorlar ayrıca herhangi birisi rakibi sersemlettiğinde direkt ölmüş sayılır birinin sersemletmesi bittiğinde öteki kullanıp ismini şimdi hatırlamıyorum sersemleyen hedefe %100 hasar veren yetenek + kritik arttıran yetenek ile hemen öldürebiliyorlar.

ben hayatımda bu kadar saçma sapan bir hero görmedim 35 tl para yatırdım 8 ıvıyım 10 ıvı okçu yaratıcı vs herkez kesiyor benim bilmediğim bir özelliği dahamı var koruuyucunun yoksa gerçekten bu kadar kötü bir heromu arkadaş can yok zırh yok atack saten yok hiç bir işee yaramıyor pvp modunda kaçan adam oldumu bittin demektir kaça kaça kesiyor 12 tane skill var hepsi bir birinden gereksiz adama kardeşlik atıyon senin canın eriyor atmıyon zaten direkt öldün adam 4500 vuruyor bir okçu nasıl bu kadar vurur yahu bence okçu ve özellikle yaratıcı sıfının mutlaka değiştirilmesi lazım NERF LAZIM
HAA BİR DE AKLIMA TAKILDI YAHU BU OYUN TAMAMEN TÜRK YAPIMI DEĞİLMİ NEDEN BİZİM ÖRFÜMÜZÜ ADETİMİZİ DİNİMİZİ DEĞİLDE YUNANLILARIN DİNİNİ KULLANIYORSUNUZ NE KADAR GEREKSİZ....

SON BİR DÜŞÜNCEM DAHA VAR ARKADAŞLAR ŞU PVP MODUNA BİR KOLAYLIK GETİRİN LAN 3VS3 BEKLEMEKTEN ANAMIZ AĞLADI YAHU YA ÇOK FAZLA 3VS3 GÖREV KOYUN YADA KALDIRIN PVP MODUNU 1VS1 YAPIN YAHU AZICIK ÜYENİZ VAR ZATEN ONLARIDA BEKLETMEKTEN KAYBEDİYORSUNUZ GECE SAAT 12DEN SONRA PVP HAYAL OLUYOR BİZİM İÇİN VARSA YOKSA MİLLET LABİRENT BANA SORARSANIZ BOT KOYUN KARŞIYA BOT 6 KİŞİ NERDEN BULUCAZ LAN 12DEN SONRA OYUNDA 3 4 KİŞİ KALIYO KALMIYO BİDE ŞU TRADEYİ DÜZELTİN BE HOCAM BU NE KÖTÜ TRADEDİR BENDEN BU KADAR İSTER UYUN İSTER UYMAYIN KEYFİNİZ BİLİR....

tskgazi yazdı:ben hayatımda bu kadar saçma sapan bir hero görmedim 35 tl para yatırdım 8 ıvıyım 10 ıvı okçu yaratıcı vs herkez kesiyor benim bilmediğim bir özelliği dahamı var koruuyucunun yoksa gerçekten bu kadar kötü bir heromu arkadaş can yok zırh yok atack saten yok hiç bir işee yaramıyor pvp modunda kaçan adam oldumu bittin demektir kaça kaça kesiyor 12 tane skill var hepsi bir birinden gereksiz adama kardeşlik atıyon senin canın eriyor atmıyon zaten direkt öldün adam 4500 vuruyor bir okçu nasıl bu kadar vurur yahu bence okçu ve özellikle yaratıcı sıfının mutlaka değiştirilmesi lazım NERF LAZIM
HAA BİR DE AKLIMA TAKILDI YAHU BU OYUN TAMAMEN TÜRK YAPIMI DEĞİLMİ NEDEN BİZİM ÖRFÜMÜZÜ ADETİMİZİ DİNİMİZİ DEĞİLDE YUNANLILARIN DİNİNİ KULLANIYORSUNUZ NE KADAR GEREKSİZ....

SON BİR DÜŞÜNCEM DAHA VAR ARKADAŞLAR ŞU PVP MODUNA BİR KOLAYLIK GETİRİN LAN 3VS3 BEKLEMEKTEN ANAMIZ AĞLADI YAHU YA ÇOK FAZLA 3VS3 GÖREV KOYUN YADA KALDIRIN PVP MODUNU 1VS1 YAPIN YAHU AZICIK ÜYENİZ VAR ZATEN ONLARIDA BEKLETMEKTEN KAYBEDİYORSUNUZ GECE SAAT 12DEN SONRA PVP HAYAL OLUYOR BİZİM İÇİN VARSA YOKSA MİLLET LABİRENT BANA SORARSANIZ BOT KOYUN KARŞIYA BOT 6 KİŞİ NERDEN BULUCAZ LAN 12DEN SONRA OYUNDA 3 4 KİŞİ KALIYO KALMIYO BİDE ŞU TRADEYİ DÜZELTİN BE HOCAM BU NE KÖTÜ TRADEDİR BENDEN BU KADAR İSTER UYUN İSTER UYMAYIN KEYFİNİZ BİLİR....
kesinlikle her dediğine katılıyorum. Ancak henüz oyun beta sürümünde, azıcık sabır. Sert tutum yerine sakince görüş bildirmekte fayda var. Yalnız 1v1 kesinlikle gerekli. Yalnız bilmen gereken birşey var koruyucu saldırı herosu değil savunma herosudur. Yani kılıç ustasının tek eline kalkan almasıyla meydana gelmiş bir hero değil. Evveliyatından ayrı

tskgazi yazdı:ben hayatımda bu kadar saçma sapan bir hero görmedim 35 tl para yatırdım 8 ıvıyım 10 ıvı okçu yaratıcı vs herkez kesiyor benim bilmediğim bir özelliği dahamı var koruuyucunun yoksa gerçekten bu kadar kötü bir heromu arkadaş can yok zırh yok atack saten yok hiç bir işee yaramıyor pvp modunda kaçan adam oldumu bittin demektir kaça kaça kesiyor 12 tane skill var hepsi bir birinden gereksiz adama kardeşlik atıyon senin canın eriyor atmıyon zaten direkt öldün adam 4500 vuruyor bir okçu nasıl bu kadar vurur yahu bence okçu ve özellikle yaratıcı sıfının mutlaka değiştirilmesi lazım NERF LAZIM

Koruyucu sınıfı gayet iyi bir sınıf. Yeteneklerinizi iyi okumanızı öneririm.
Oyun ülkemizde geçiyor ancak geçtiği dönemlerde bu topraklarda bulunan medeniyet baz alınmış bunda ne var ki ?
Resim

Arkadaşlar selam,

Koruyucu iyi bir şekilde kullanılırsa PvP'nin vazgeçilmez iki sınıfından birisidir. Bu oyun bireysel ve rastgele oynanan bir oyun değil, tamamen ekip oyununa ve taktiksel beceriye bakan bir oyun. Ekibinizde bir kişi dahi oynayamazsa, sınıfınızı ustaca kullansanız bile hiçbir etki gösteremezsiniz ya da herhangi bir taktiğiniz yoksa rastgele oynuyorsanız yine bir etki gösteremezsiniz. Özetle: sınıfları güçlü kılan etken yanındaki ekip arkadaşlarıdır, bireysel olarak bir sınıfın hiçbir etkisi, kazancı yoktur.

İyi forumlar dilerim.

Koruyucu tanktır saldırmaz savunur.Saldırmak icin acilmamasi gereken tek karakterdir.Saldirisi dusuk degildir ama PVP modlarda Savunmayı ustune alır.Koruyucunun can oranına bırak elestiriyi laf bile edemezsin kardeşim.Beyaz Z X C V yetenekleriyle oynadigin icin kolay ölüyosun.Full sari bir koruyucu bile diger mor karakterlere ustunluk saglayabilir.Full mor bir koruyucu zaten Normal cimnazyumda yuruyen kale gibi.Karşısında durabilen tek karakter kılıç ustası.Sakinlik ve Sabırla oynanacak bir sınıf.Heyoooooo diyip saldirirsan olmen fazla zaman almaz.12 yetenegi var 1 i haricinde hepsi ise yariyor.
Oyun içi nickler
Aschiless [KORUYUCU]
Urania [Tasarımcı]
Aschileus [Kılıç Ustası]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir