ASLANLI ARENA

Şu modu yaparken şamanları 1 kere bile mi düşünmediniz. Bütün yetenekler sarı, ne denediysem olmadı kesilmiyor :x Oradan gelen post diş vs olmadan nasıl mor mühür tamamlicaz
Resim
Resim

Re: ASLANLI ARENA

ikvciydik yazdı:Şu modu yaparken şamanları 1 kere bile mi düşünmediniz. Bütün yetenekler sarı, ne denediysem olmadı kesilmiyor :x Oradan gelen post diş vs olmadan nasıl mor mühür tamamlicaz
Farklı farklı kombinasyonlar denedim ancak kesemedim bende . Tek yol ks ! :twisted:

EYUNAL yazdı:
ikvciydik yazdı:Şu modu yaparken şamanları 1 kere bile mi düşünmediniz. Bütün yetenekler sarı, ne denediysem olmadı kesilmiyor :x Oradan gelen post diş vs olmadan nasıl mor mühür tamamlicaz
Farklı farklı kombinasyonlar denedim ancak kesemedim bende . Tek yol ks ! :twisted:
İlk biz vurunca diğer kişi yardım etmiyor ki :D
Resim
Resim

ikvciydik yazdı:
EYUNAL yazdı:
İlk biz vurunca diğer kişi yardım etmiyor ki :D
Kesen birini bulunca aslan ile birlik olup aslana dalanı keseceğiz sonra da biz aslanı :twisted:

ikvciydik yazdı:
EYUNAL yazdı:Kesen birini bulunca aslan ile birlik olup aslana dalanı keseceğiz sonra da biz aslanı :twisted:
Pes arkadaş kanım dondu :D :lol:
Kafasına kelle takan bir sınıf için az bile :P

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir