Kader Mühürleri Destek ekibi kuruluyor!

#1
[anabaslik]Kader Mühürleri Destek ekibi kuruluyor![/anabaslik]

Türkiye'de tamamı yerli emekle geliştirilen Kader Mühürleri, oyuncularımızın ilgisi ve desteğiyle gelişmeye devam ediyor. Eski tecrübelerimize dayanarak oyunumuzun gelişmesi ve oyuncularımızın istediği seviyeye gelmesi için oyuncularımızla birlikte çalışmanın önemini biliyoruz. Bu sebeple Kader Mühürleri oyunumuz için bir Destek Ekibi kurmaya karar verdik.

Kader Mühürleri Destek Ekibi, profesyonel oyun uzmanlarının eğitim vereceği gönüllü oyunculardan oluşacak bir destek ekibi olacak. Kader Mühürleri topluluğunun ve oyunun gelişme sürecinin önemli birer parçası olmak isteyen tüm oyuncularımızı bekliyoruz.

Başvurular sona ermiştir.

Kader Mühürleri Destek Ekibi'nde gönüllü olarak görev yapacak oyuncularımız, gösterdikleri efora göre kademe yükselebilecekler ve farklı görevler alabilecekler. Ekipte belli bir kademeye ulaşmış kişiler oyun içi hediyeler de kazanabilecekler.

 • [baslik]Destek Takımı Ekipleri[/baslik]
 • Oyun Görevlisi:

  Oyunda kademesine göre belli yetkilere sahip olabilecek.
 • Forum Görevlisi:

  Forum gözetmenliği ve forum moderatörü yetkilerine sahip olabilecek.
 • Sosyal Medya Görevlisi:

  Facebook sayfasında içerikleri kontrol edebilme ve moderasyon yetkisine sahip olabilecek.
 • Test Görevlisi:

  Yeni bölümleri ve yeni özellikleri test edebilecek, geri bildirim ve öneri yapabilecek. Hatta geliştirici ekiple doğrudan iletişim kurabilecek.
  Ek olarak Destek takımındaki herkes geliştirici ve saha ekibiyle birlikte Kader Mühürleri cafe ve özel etkinliklerinde görev alabilecekler.
[/color]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron