Oyuncu - Yetkili Bağı

Konu basliginda belirttigimiz bağ ile ilgili acaba biz oyuncular olarak mi kendimizde suç bulalim bilemedim. O yandan da baksak donup bu yandan ile de baksak bir kopuklugumuz mevcut malesef..

Sorun yeni bolge olayi degil, gercekten degil. En azindan henuz yesil muhurleri bile tamamlamis olan ben bu konuda kelam hakkim yoktur cunku oyunun bu kadarlik kismini dahi tamamlamadim. Sorun su ki etkilesim kuramiyoruz.

Biz oyuncularda arayalim o halde sorunu. Cok mu yukleniyoruz bunaltiyoruz ? Yapici mi olamadik ? Bizden istenilen neydi ki sabir mi sadece ?

Bu sorular size aitti benim cevabim yok.. Elle tutulur bir talep yok cunku biz oyunculardan istediginiz :)

Oyun gelisir oyuncuyu yakalarsiniz umidimiz bu yonde tabiki cunku ayak uydurmaya calisiyoruz bu sektore herkes dusundu ama aktif olarak siz soyundunuz bu ise saygim daimdir lakin kopuyorsak sizden veyahut siz bizden atin egerinden cekip biraz soluklanalim gittigimiz yola varmadan buna ihtiyac var. Bakin ahim sahim oyun oynayan biri degilim haftada 1 2 saat girerim belki ama derdim oyun oynamak degil oyun sektorunde yer edinmemiz turk gelistiriciler olarak. Komik gelebilir ama milli meseleye donuyor bu durum bende :) katkiyi bizlerde saglayalim bize samimiyet kapisini gosterin omuzlayalim kapiyi kilit dahi olsa. Saglamlik budur temel olacak ise. Elimizden gelen en buyuk yardim bu olacak . ihtiyaciniz da var biliyorum bu destege ama bazen hangi kapiya biriktigimizi bilemiyoruz oyuncular olarak. Bu sorun yasandi malum diger oyununuzda ve tek tek cokmeye basladik. Eger ki destek bu degilse sizin icin onerileri alalim koparmayalim bagi. Online mi olalim oyunda? para mi yatiralim? Sus pus bos birakarak kafanizi mi rahat ettirelim sakin calisin stres olmayin diye ? Soyleyin bu denli destek olalim vardir elbet bir bildiginiz der akibeti izleyelim bizde.
Biz size ayak uyduralim tamam kabul ettik beklemedeyiz ne istediginize karsi.

Saygi ve dua ile. Mevlam muvaffak eylesin ekibi
Umut, uyanık insanın Rüyası ise vuralım Kaderimize Mührü ve gitmesin gözümüzün mahmurluğu..

İstanbul Kiyamet Vakti IıMAHVFEVRATıI, LaZzPaPaZz Teşkilat

Kader Muhurleri Fevrat Zaftun

Re: Oyuncu - Yetkili Bağı

Sorularına hiçbir yöneticiden cevap gelmeyecek, belki moderatörlerden biri gelip "aaaaa olurmu öyle şey bu oyun sizin önerileriniz doğrultusunda gelişiyor" der. Bu yüzden destek olup olmayacağımıza veya nasıl destek olacağımıza biz oyuncular olarak karar vermeliyiz çünkü karşı taraftan ses gelmiyor ve gelmeyecek. Benim fikrimi sorarsan oyuna destek olabilecek en büyük hareket oyunun varlığını unutmak olacaktır çünkü çok erken ve eksik bir oyun çıkardılar ve bunun farkına şimdi vardılar. Geç kalan güncellemenin Hybanda olduğunu düşünmüyorum. Ocak'tan beri gelen bir çok eleştiri üzerine bence oyunun şuan ki hali ile uğraşıyorlar, yani piyasaya bile sürülmemesi gereken, eksik bir oyunu sürdüler şimdi toparlamaya çalışıyorlar tabi ben böyle düşünüyorum belkide hala Hybanda haritası üzerinde çalışıyorlardır kim bilir. Umarım şu oyunu toparlayacak yeniliklerle gelir Hybanda.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir