6 ayı geçmiş sanırım son güncelleme geleli

Neden böyle bu oyun bu kadar kötü güncelleme konusunda ya hala güncelleme gelmemiş oyunda da kimse yok face de paylaşılmış kader mühürlerinin resmi facebook sayfasında ama o da çok olmuş ve hala gelmedi güncelleme bari yan görevleri getirin oyuna da güncelleme gelene kadar onları yapalım yani bişeyler getirin artık

Re: 6 ayı geçmiş sanırım son güncelleme geleli

59xxardaxx59 yazdı:
01 Eki 2017 11:17
Neden böyle bu oyun bu kadar kötü güncelleme konusunda ya hala güncelleme gelmemiş oyunda da kimse yok face de paylaşılmış kader mühürlerinin resmi facebook sayfasında ama o da çok olmuş ve hala gelmedi güncelleme bari yan görevleri getirin oyuna da güncelleme gelene kadar onları yapalım yani bişeyler getirin artık
Oyunu başlarda gerçekten çok sevmiştim.Özellikle Lobi sistemi yetenek geliştirme sistemi diğer oyunlardan farklı olduğu için ilgimi çekmişti.Ama malasef oyun bu kadar ilgisiz bir firma tarafında yapıldı.Bir güncelleme haberi veriyolar içeriği belli değil facebook desen zaten umrunda değil kimsenin .Forum desen son günlerde zaten cevap veren yok.Muhtemelen güncelleme felan gelmez bu saatten sonra.HA burda lafım güncellemenin geç gelmesi değil geç olsun güzel olsun ama facebookta paylaşım yapılarak güncelleme içeriği yavaş yavaş tanıtarak etkinlikler yaparak aktif tutulabilirdi.Tavsiyem güncelleme beklemekten vazgeç.

2 oyuna yetismek de zorlaniyor gelistiriceler haliyle. Ufak bir ekip olduklarini dillendiriyorlar devamli lakin hal boyle iken neden 2 mmorpg yi idare edebileceklerini dusunup kader muhurleri oyununa giristiklerini anlayamadim. Ikv guccelemesinin son bir guncelleme olacagini 10. Senedesinde final vererek Kader Muhurlerine yogunlasacaklarini dusunuyorum. Bu yuzden İkv ile ugrasiliyor Kader Muhurleri askida nacizane fikrim..
Umut, uyanık insanın Rüyası ise vuralım Kaderimize Mührü ve gitmesin gözümüzün mahmurluğu..

İstanbul Kiyamet Vakti IıMAHVFEVRATıI, LaZzPaPaZz Teşkilat

Kader Muhurleri Fevrat Zaftun

Guncelleme geliyor diye bu oyuna basladik ikvye donduler simdi daha fazla kitlesi olan ikv icin ugrasiyorlar bu oyunsa rafa kaldirildi 2018 yilina kadar guncelleme beklemeyin vede oynamayin derim ben hangisine once guncelleme gelirse onu oynayacagim sizde oyle yapin.
Oyun içi nickler
Aschiless [KORUYUCU]
Urania [Tasarımcı]
Aschileus [Kılıç Ustası]

O eski MMORPG tadı İKV de kalmadı, üretim çabaları, maden başındaki sohbetler bitti. Şimdi gelecek olan güncelleme ne kadar düzeltebilir bilmiyorum umarım çok olumlu şekilde düzeltebilir diyeceğim ama pek de umudum yok bu saatten sonra. En iyi ihtimali düşünüp güncelleme eski tadı getirse, oyunu dengelese bile başka bir imkansız olay ise oyuna hiç İKV yi bilmeyen bir kitlenin başlayıp katılması. En fazla oyunu bırakanların yarısı döner eğer gerçekten başarılı bir güncelleme gelirse ve bu rakam bile oyundaki sayıyı ciddi derece arttırır ama oyuncu kitlesini yenilemeyen oyun ne kadar daha devam eder bilmiyorum. Şimdiki nesil İKV ye eski diye başlamaz ne kadar eski tadı gelse bile çünkü oyunun belli bir görseli var, bize pek batmasa da yeni oyuncu çekecek bir görseli yok.

O yüzden tek umudum bu KM nin İKV gibi bozulmadan ilerleyip, güzel bir hikayeyle ve yeni nesil görüntüsüyle de ( İKV oyuncusu dışında ) gelişip kitlesini arttırması. Facebook üzerinde Sobee tarafından Türkçe MMORPG yazısını görünce heyecanla indirdim. Hala da umudum az da olsa var. Umarım her iki oyunun güncellemesi de başarılı olur keyifle oynarız, bu günleri hatırlarız ileride tıpkı İKV nin hafızamıza kattığı eşsiz güzellikleri gibi.

Kolay gelsin iyi çalışmalar güncellemeyi ve haberleri her iki oyun için de bekliyoruz. Artık pek acelesi yok malum vizeler var ;)
Resim
Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir