Re: Sunucular Açılacak Mı?

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet.SOBEEEEEE BEYLER DAĞLIN!!! HAHAAHAHAHAHHAHAHH!!!! İlk Günden belliydi o değil de para yatıran arkadaşım için üzülüyorum.Mücevher almıştı.Hayalleri vardı.Artık sadece boş ve pişmanlıkla dolu bakışları kaldı.Yazık,bu özveriye yazık!!! Aldığı zaman dolar 2.87 idi hesapladım mücevheri almasa dolar alsa 17 lira karı vardı yazık yazık! Hayalleri sadece hayal olarak kaldı bazen de geceleri hayalet suretinde geliyor.Yazık Yazık!!! Takas bile yapamadık Way Way Way Way.Ancak,Buradan ahmetmelih95 kardeşime katılmıyorum bakın o zaman da tek başıma lobide bunu kanıtladım.Bugün de buradayım sözümün arkasındayım.Bize yarı yolda bırakan zatlar değil,İMKANSIZı görseler dahi davasından dönmeyen kahramanlar lazım.O gün söyledim yine söylüyorum.KADER MÜHÜRLERİ BİR GÜN DÜNYANIN EN ÇOK OYNANAN OYUNU OLACAK.Bunu sağlayacak,başaracaklar da adminlerdir.yöneticilerdir.yazılımcılardır.Sonuna kadar arkanızdayız.
Resim

YUKARIDAKİ FOTOĞRAF 03/06/2017 TARİHİNDE TİTİZLİKLE VE KİŞİLERİN ÖZEL BİLGİLERİ BLURLANARAK ŞAHSIM TARAFINDAN ÇEKİLMİŞTİR.

Bu konu hakkında neden hiçbir yetkili açıklama yapmamakta? Burada sizlere değer veren kbt den beri henüz ufak paketi yayınlanmış olan oyunu oynayan ve akıbetini merak eden bir kitle var. Bunu görmezden gelmek hata ve ihmal etmek değil midir?

SaKaR yazdı:
14 May 2018 14:57
Bu konu hakkında neden hiçbir yetkili açıklama yapmamakta? Burada sizlere değer veren kbt den beri henüz ufak paketi yayınlanmış olan oyunu oynayan ve akıbetini merak eden bir kitle var. Bunu görmezden gelmek hata ve ihmal etmek değil midir?
Sessizce kenarda oturmuş, bizim böyle bir oyunun olduğunu unutmamızı bekliyorlar sanırım.
Resim
Resim

Sanmıyorum öyle bir şey yaptıklarını. Çünkü oyun tasarlamak, çizmek, veritabanı ve kodlamaları derken çok büyük emek isteyen uzun bir süreç. Bu yüzden söylentilere pek inanmıyorum. Üzerinde halen çalışıyorlar. Fakat burada bizlere ufak bir haberi çok görmemek doğru olacaktır. Sonuçta gerek çalışmalarıyla, gerek profesyonellikleriyle, gerekse tutumlarıyla bir çok arkadaşlara örnek olmaktadırlar. Bunları görmezden gelemezler.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir